Select PageTLK-10: V51.4 — Važiuojantysis pikapu ar dengtu sunkvežimiu (asmuo), sužeistas susidūręs su pedaline transporto priemone, įlipant ar išlipant


V51.4 diagnozė apibūdinama kaip važiuojantysis pikapu ar dengtu sunkvežimiu (asmuo), sužeistas susidūręs su pedaline transporto priemone, įlipant ar išlipant. Smulkesnio aprašymo (jeigu toks yra) ieškokite šiek tiek žemiau. Čia taip pat galima rasti pastabų, dėl V51.4 diagnozės kodo taikymo praktikoje. Gretimų diagnozių kodus rasite puslapio apačioje, o paspaudę 'Atgal' galite pamatyti daugiau diagnozių kurias apima ši subkategorija.
Atgal
Šiam kodui nepateikta jokių pastabų. Žr. antraštinį TLK kodo aprašymą.

Gretimi diagnozės kodai

· Važiuojantysis pikapu ar dengtu sunkvežimiu (vairuotojas), sužeistas susidūręs su pedaline transporto priemone, per ne eismo įvykį (V51.0)
· Važiuojantysis pikapu ar dengtu sunkvežimiu (keleivis), sužeistas susidūręs su pedaline transporto priemone, per ne eismo įvykį (V51.1)
· Važiuojantysis pikapu ar dengtu sunkvežimiu (asmuo, esantis transporto priemonės išorėje), sužeistas susidūręs su pedaline transporto priemone, per ne eismo įvykį (V51.2)
· Važiuojantysis pikapu ar dengtu sunkvežimiu (nepatikslintas važiuojantysis pikapu ar furgonu), sužeistas susidūręs su pedaline transporto priemone, per ne eismo įvykį (V51.3)
· Važiuojantysis pikapu ar dengtu sunkvežimiu (vairuotojas), sužeistas susidūręs su pedaline transporto priemone, per eismo įvykį (V51.5)
Daugiau...Diagnozių kodų klasifikavimo seka:

 • TLK-10 Ligų kodai
  • V01-Y98
   • V01-V99
   • V50-V59→VAŽIUOJANTYSIS PIKAPU AR DENGTU SUNKVEŽIMIU, SUŽEISTAS TRANSPORTO ĮVYKIO METU
    • V51 →Važiuojantysis pikapu ar dengtu sunkvežimiu, sužeistas susidūręs su pedaline transporto priemone
     • V51.4→Važiuojantysis pikapu ar dengtu sunkvežimiu (asmuo), sužeistas susidūręs su pedaline transporto priemone, įlipant ar išlipant